Financování

Zajistili jsme pro Vás zvýhodněné financování u výše zmíněných bank. Pokud budete mít zájem o úvěr na financování nemovitosti od jiné banky či stavební spořitelny, jsme schopni Vám také vyřídit financování a zajistíme všechny potřebné dokumenty k čerpání úvěru.

Máme pro Vás připraveny developerské balíčky u výše zmíněných bank (zdarma ocenění nemovitosti, zdarma zpracování úvěru, zdarma čerpání úvěru), samozřejmostí jsou speciálně schválené úrokové sazby i pro dlouhé fixace úrokové sazby.

Máte-li zájem o nabídku hypotečního úvěru, kontaktujte prosím paní Ing. Zuzanu Hruškovou na telefonním čísle 724 834 229 nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Veškeré služby jsou pro klienty ZDARMA.

Harmonogram plateb

Rezervační záloha ve výši 57.500,- Kč bude budoucím kupujícím uhrazena do 5 pracovních dnů od podpisu Rezervační smlouvy na účet prodávajícího, určený ke skládání záloh budoucích kupujících.

  1. záloha do výše 10% nebo 20 % (dle výše čerpání HÚ) budoucí kupní ceny bytu bude uhrazena do 5 pracovních dnů od podpisu Smlouvy budoucí kupní na účet prodávajícího
  2. záloha do výše 40% nebo 50 % (dle výše čerpání HÚ) budoucí kupní ceny bytu uhrazena do 30 kalendářních dnů ode dne zapsání rozestavěné jednotky do Katastru nemovitostí na účet prodávajícího
  3. záloha do výše 30% budoucí kupní ceny bytu uhrazena do 30 kalendářních dnů ode dne doručení oznámení kupujícímu o tom, že v kupované bytové jednotce byly dokončeny vnitřní omítky, přičemž součástí této zálohy je započtený zaplacený rezervační poplatek
  4. zbývající část budoucí kupní ceny bytu ve výši 10% bude uhrazena do 30 kalendářních dnů ode dne doručení oznámení kupujícímu, že byl vydán kolaudační souhlas k bytové jednotce.